Billcee Group

پوشاک ورزشی

طراحی سایت

طراحی وب سایت

پوشاک ورزشی

بالای صفحه
مقالات
۲۰ / ۱۱ / ۱۳۹۵
 
شاید یکی از تصمیماتی که این روزها گرفته اید این است که برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام مورد انتظارتان ورزش کنید! حال یک موضوعی ذهن تان را مشغول کرده است! چی بپوشم؟ و یا لباس ورزشی مناسب چه ویژگی هایی دارد؟ با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

۷ / ۹ / ۱۳۹۵
 
یكی ازمهمترین مواردی كه برای حفظ سلامتی در زمان ورزش کردن قابل اهمیت است انتخاب لباس مناسب می‌باشد. هر ورزشی با توجه به ویژگی های خود لباس خاص خود را دارد همچنین شرایط محیطی كه در آن فعالیت انجام می شود می تواند در انتخاب نوع لباس تاثیرپذیر باشد. لباس ورزشی تقریبا باید گشاد، كم وزن و راحت باشد و متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه انتخاب شود. بهتر است فرد در حین انجام فعالیت های بدنی و ورزشی لباس كمتری بپوشد زیرا تمرین های بدنی تا حدی او را گرم می كند. رنگ لباس علاوه بر خلق زیبایی از لحاظ روانی نیز تاُثیر خاصی دارد.

۲۶ / ۸ / ۱۳۹۵
 
انتخاب کفش مناسب با اندازه و شکلي مطلوب يکي از نکات قابل توجه براي افرادي است که ورزش مي کنند، به راستي کفش ورزشي مناسب بايد چه شاخص هايي داشته باشد و آن را چگونه انتخاب کنيم؟

۳ / ۳ / ۱۳۹۵
 
ابزار برتر رایگان تحلیلی سئو در سال 2011 زمان آن رسیده که این ابزار های برتر رایگان و تحلیلی سئو در سال 2011 را به شما معرفی کنم. لیست سال گذشتهء این ابزار تحلیلی سئو برای خوانندگان بسیار خوشایند بوده و امسال نیز با 10 ابزار برتر برای بررسی بهینه سازی وب سایت و انجام پژوهش های ضروری و اصلی در شرکت های ارائه دهندهء خدمات سئو می باشد.